Provozní doba: PO - PÁ dle objednávek, tel. 603 272 577

Image

Ceník:

  • Plzeň a okolí v pracovní době do 20 Km paušál 2000 Kč bez DPH
  • od 150 Km 15kč/km bez DPH, zbytek dle domluvy

Odtahová služba Plzeň - nikdy nezůstanete ve štychu.

Jedete z práce, když vám najednou selže motor a vy zůstanete stát na místě? Projevila se na vašem vozidle nějaká porucha a vy nevíte, jak si s ní poradit? Anebo se vám stal nějaký nepříjemný incident či drobná nehoda a vaše vozidlo se stalo nepojízdné? Silnice na nás mohou každodenně připravit spoustu nástrah, které mohou naše vozidlo dokonce zcela vyvést z míry a ovlivnit negativně jeho ovladatelnost. Pokud není vaše auto způsobilé na jízdu, tak to znamená, že je buď poškozené, nepojízdné anebo nabourané, V takovém případě je třeba kontaktovat odtahovou službu.

Ne vždy bude po ruce ochotná rodina anebo zapálení přátelé, kteří by se mohli postarat o vaše odtažení. To by mohlo být kromě jiného i poměrně nebezpečné, protože nebude použito speciální ústrojí na převoz havarovaných anebo jízdy neschopných vozidel. V případě poškození a neschopnosti pokračovat dále v jízdě tedy volejte nás, odborníky, kteří jsou schopni vám vyjet na pomoc a dopravit vás i vaše vozidlo do bezpečí.

Náš pneuservis Danda vám zprostředkovává velmi spolehlivou odtahovou službu, na kterou se můžete spolehnout zcela ve všech případech, které vás na silnicích mohou potkat. Je jedno, jestli se vaše vozidlo porouchalo anebo jste byli účastníky dopravní nehody, vždy se postaráme o co nejrychlejší a nejspolehlivější odtah, který pro vás bude co možná nejkomfortnější.

Kromě odtahů vozidel působíme jako autoservis a pneuservis, proto můžete v sortimentu našich služeb narazit i na demontáže a montáže kol, opravy disků i pneumatik, prodej nových disků a pneu, na ekologickou likvidaci nepoužívaných pneumatik a na mnoho dalšího. Provádíme i měření emisí a technické kontroly. Odtahová služba Plzeň je tedy pouze jedna z mála služeb, které vám nabízíme. Využijete ji pokaždé, když si nebudete vědět rady a kdy se stane vaše vozidlo nepojízdným.