Provozní doba: PO - PÁ dle objednávek, tel. 603 272 577

Image

Ceník: sezóna 400,- Kč /  kompletní sada pneumatik

K přezutí pneumatik z letních na zimních dochází pravidelně každý rok na podzim. Kam ale pneumatiky umístit? Nejde pouze o to, zda máte na jejich uskladnění místo. Důležité je také správné skladování pneumatik, aby nedošlo k jejich poškození. To vám ve svých prostorách speciálně upravených pro skladování může zaručit pneuservis Danda.  

Každý z nás chce mít pneumatiky umístěny takovým způsobem, aby byla zachována jejich životnost. Proto je důležité splňovat určité body, aby pneumatiky byly skladovány správně. Záleží také na tom, kde přesně jsou pneumatiky uloženy. Místnost, ve které jsou uskladněny, musí být suchá a čistá. Pneumatiky také nesmí přijít do styku s žádnými vyteklými oleji a jinými mastnotami, což pneuservis Danda zaručuje. Důležitá je také vlhkost a teplota.  Dodržování správných zásad skladování je ovšem ve sklepech, garážích nebo na půdách prakticky nemožné. Proto je rozumnější využít specializované sklady.   

Buďte si jisti, že letní pneumatiky budete moci po zimě opět použít. Je prokázáno, že správným skladováním se prodlužuje životnost pneumatik, které tak mohou vydržet i o několik sezon déle. Za uskladnění sice musíte zaplatit, i přesto ale nebudete litovat. Zaplacení poplatku za skladování po celou zimu bude rozhodně výhodnější, než nutnost nakoupit po zimě pneumatiky nové.

Neskladujte pneumatiky v nevhodném prostředí sklepů, garáží nebo půd. Využijte služeb pneuservisu Danda, který nabízí uskladnění pneumatik v prostředí, které je pro skladování pneumatik přímo uzpůsobené a je tak nejideálnějším místem, kde můžete nechat své pneumatiky uskladnit.